Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 11
Realitní zpravodaj

Zájem o nové byty v Praze nepolevuje. Ve druhém čtvrtletí se jich prodalo nejvíc v historii

Zájem o nové byty v Praze nepolevuje. Ve druhém čtvrtletí se jich prodalo nejvíc v historii
26.7.2021 - Zájem o nové byty v Praze nepolevuje. Ve druhém čtvrtletí letošního roku prodali developeři celkem 2350 nových bytů, což je nejvíce v historii. Zároveň jde o takřka dvousetprocentní..

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy
22.7.2021 - V červnu bylo podle dnes zveřejněných dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 14 069 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 84,6 %. Také celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů..

Chaty a chalupy na prodej se staly v Jeseníkách nedostatkovým zbožím

Chaty a chalupy na prodej se staly v Jeseníkách nedostatkovým zbožím
21.7.2021 - Už vás nebaví trávit celý týden v bytě? Hledáte možnosti, kam se přesunout alespoň na víkend anebo se chcete do hor přestěhovat na trvalo? Důvodů "proč" existují desítky, rozhodnutí je..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Naši spokojení klienti nám píši:

Prodej bytu Blansko

Milá paní Hynštová.
Velice Vám děkuji, že jste nám pomohla zprostředkovat prodej nemovitosti. Ani jsem netušila, že nám bude pomáhat taková milá a velice ochotná paní.Krom toho oceňuji vaše lidské a chápavé jednání. Takových lidiček jako vy, by mělo  být víc. Všem  Vás můžu upřímně  doporučit.
Věra B.

 

Prodej pozemku Olomučany

   Dobrý den, paní Hynštová, moc Vám s manželem děkujeme za pomoc při prodeji našeho pozemku, který se dotáhl do zdárného konce. Byla s tím mravenčí práce, ale  Vy jste si s tím bravurně poradila. Jste moc šikovná, obětavá, znalá a vstřícná paní makléřka a vřele Vás doporučíme  všem známým. Jen víc takových lidí ve Vašem oboru. Ještě jednou srdečné díky. Urbánkovi

 

Prodej rodinného domu v Rajhradě

Milá paní Hynštová,
ještě jednou Vám chci moc poděkovat za všechno, co jste pro mne udělala.

Realitní makléřka Sylvie Hynštová je nejen opravdovým profesionálem, ale také osobou s neskutečně vyvinutou schopností vcítit se do zákazníka. Ač se někdy pohled na věc její a zadavatele mohou lišit, vždy respektuje přání a potřeby zákazníka. Spolupráce s ní je jako byste se svěřili do ochranitelské náruče. Vždy zodpověďně, spolehlivě a s citem zasáhne, pomůže, vyřeší to, co je právě třeba. Přináší laskavý a razantní přístup zároveň. Ode mne jí patří veliký dík. A mohu spolupráci s ní jen doporučit.

Mgr. Ing. Romana Macháčková

 

Prodej domu v Újezdě u Boskovic

Vážená paní Veselá,

touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou  moc poděkovat za zprostředkování prodeje mojí nemovitosti v Újezdě u Boskovic.

S Vaším profesionálním přístupem a spoluprací jsem byla naprosto spokojena.

Vaše služby mohu všem s klidným svědomím doporučit.

Přeji Vám mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem

Jana Čániová.

 

Prodej bytu v Blansku

Dobrý den paní Hynštová,

Ještě jednou mockrát děkuji za zprostředkování a vyřízení prodeje bytu, za Váš přístup, milé jednání a perfektní spolupráci.

S pozdravem Z. Klusáková

 

Prodej bytu v Boskovicích

Vážená paní Oujeská Veselá,

chtěli bychom Vám poděkovat za kvalitní služby, které jste nám poskytla při prodeji našeho bytu. Byli jsme maximálně spokojeni, oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost a lidský přístup. Vaše služby rádi doporučíme dalším klientům.

Vybíhalovi

 

Koupě bytu v Praze

Chtěla bych poděkovat p. Lence Oujeské Veselé za velmi profesionální přístup při koupi bytu v Praze.
Velmi si cením její vstřícnosti, trpělivosti, ochoty a slušného jednání.
Vše vč. právního servisu proběhlo rychle, bez komplikací, jakýkoliv dotaz či má neznalost mi byl důkladně zodpovězen a vysvětlen.
S její odvedenou prací jsem byla velice spokojena a ráda  tuto realitní kancelář doporučím i jiným zájemcům.
V další práci přeji hodně úspěchů!!!
S.Haasová

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji:)

 

Koupě bytu v Blansku

Vážená paní Hynštová,
Děkuji za perfektní práci při koupi nemovitosti. Vše bylo jasné, rychlé a dotažené do konce.

Děkuji Ťoupkova

 

Prodej bytu v Praze

Dobrý den paní Oujeská Veselá,

jménem rodiny Vám děkuji za zprostředkování prodeje bytu v Praze.Jsem ráda, že jsem si na doporučení vybrala právě Vás.
Profesionalita, maximální vstřícnost a informovanost a v neposledné řadě milé jednání, které není v dnešní době samozřejmostí.
Takového realitního makléře, jako jste Vy, paní Oujeská Veselá, bych přála každému potencionálnímu zájemci o koupi či prodej
nemovitosti.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.

Eva Rýznarová

 

Prodej a koupě bytů Blansko

Ráda bych Vám paní Hynštová ještě jednou poděkovala za Váš velmi profesionální i lidský přístup při realizaci prodeje nemovitosti a zároveň koupi nové nemovitosti. S touto situací jsem se setkala poprvé a proto jsem využila na doporučení služeb Vaší realitní kanceláře. Od samého začátku vše probíhalo rychle a bez problémů a průtahů, k mé naprosté spokojenosti. Zajištění kompletního servisu ohledně všech potřebných náležitostí a vše ve velmi krátkých lhůtách, prostě kdo chce koupit či prodat, nebo obojí naráz, tak jedině přes Vás paní Hynštová. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala. Děkuji, Eva Bláhová

 

Prodej RD Rýdrovice

Dobrý den paní Veselá

Rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci při koupi domu v Rýdrovicích.Spolupráce se obešla bez komplikací a vše jste včas zajistila a
pochystala právní servis,daně zato Vám s přítelkyní MOC DĚKUJEME

Radim Šprync

 

Prodej garáže Blansko

Paní Hynštová, moc děkuji za velmi profesionální přístup při vyřizování koupě garáže. Byli jsme velmi spokojeni a děkujeme za vše, co jste pro nás udělala.

S pozdravem Šamalíkovi 

 

Prodej RD Horní Heřmanice

Dobrý den,

dekuji paní makléřce Lence Veselé za zprostředkování prodeje mojí nemovitosti v obci Horní Heřmanice. Se spolupráci jsem byl naprosto spokojen. 

S pozdrvem Vladislav Bílý

 

Prodej RD Lažánky

Chtěla bych poděkovat p.Hynštové za velmi profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Velmi si cením její vstřícnosti, trpělivosti, ochoty a slušného jednání. Ještě jednou DÍKY! Ráda tuto realitní kancelář doporučím i jiným zájemcům.


Dagmar Kalová

 

Koupě pozemku Blansko

Vážená paní Hynštová, 
rád bych Vám ještě jednou poděkoval za Váš vstřícný přístup a rychlé jednání v rámci naší spolupráce při nákupu pozemku v Blansku. Bylo znát, že se jedná o profesionála se zkušenostmi v oboru. V případě potřeby realitního makléře Vás budu svým přátelům vřele doporučovat . 
S pozdravem….


Kamil Mrázek

 

Prodej bytu 2+1 Blansko

Dobrý den, paní Hynštová,
posílám pár slov, kterými bych zhodnotil naši spolupráci při prodeji bytu. 

Musím říct, že prodej nemovitosti pro mne byla velká neznámá. Měl jsem ze spousty věcí obavy,  které však vzaly za své hned po našem prvním setkání. Velmi se mi líbil Váš aktivní přístup, přehled v problematice, kterou jste mi jako laikovi srozumitelně objasňovala. Takto by podle mého názoru měl pracovat profík. Prodej dopadl na jedničku. Moc Vám děkuji.

J. Kala

 

Prodej bytu 2+1 Blansko 

Se službami realitní kanceláře jsem byl maximálně spokojený. Vše proběhlo hladce, rychle a na vysoce profesionální úrovni. Všem, kteří chtějí kvalitní služby v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí, mohu doporučit. Koupi nemovitosti zařizovala Ing. Silvie Hynštová, vše probíhalo bez nejmenšího problému. Nejvíce oceňuji, obzvláště v dnešní uspěchané a povrchní době, ochotu a lidský přístup k zákazníkům.


Martin Štěrba

 

Koupě RD Hluboké u Kunštátu

Dobrý den paní Veselá. Moc vám děkuji.

Děkuji za vstřícnost ,ochotu a bezvadné vyřízení vlastně všeho. Jsme velice spokojení a ještě jednou vám za celou rodinnu děkuji a přeji hodně úspěchů.Ráda jsem vás poznala a budu velice ráda, když budete mít cestu kolem a uděláte si čas alespoň na kávu. Vaši realitní kancelář budu doporučovat ani jsem netušila,že bude vše tak jednoduché.

Přeji krásný den
Petrželová

 

Prodej RD Spešov

Dobrý den paní Hynštová,

chtěly bychom Vám i touto cestou moc poděkovat za perfektně odvedenou práci při prodeji našeho domu. Vše bylo z Vaší strany dokonale připraveno, provedeno.... O nic , co s prodejem souviselo,  jsme se nemusely starat.
Jste prostě člověk, který by měl jít příkladem pro ty, co pracují jako obchodníci, pracovníci zajišťující služby.... Práce v sobotu  a neděli je pro Vás samozřejmostí. Všem ostatním, kteří potřebují prodat, koupit, pronajmout nemovitosti, Vás mohu jen a jen doporučit.  Byly jsme moc spokojeny.
Ještě jednou  m o c   d ě k u j e m e.

Jana Martinková  a  Draha Randulová

 

Koupě RD 2+1, 3+1 Jestřebí, okr. Blansko

Dobrý den paní Hynštová,

bohužel e-mailový portál centrum jako by poznal, že potřeba naší nutné komunikace skončila a ani na podruhé naše poděkování neprošlo světem internetu.

Proto to zkouším opět z pracovního mailu a doufám, že následující řádky najdete v poště – moc o to stojíme.

Paní Hynštová,

i když jsme to udělali již několikrát osobně, radi bychom Vám znovu a touto písemnou formou poděkovali za všechno, co jste pro nás udělala v souvislosti s koupí domu v Rájci-Jestřebí.

Celá akce, stejně jako všechny záležitosti spojené s koupí domu, proběhly neuvěřitelně, a to jenom a pouze díky Vám.

Musím říci, že za celý svůj život jsem se nesetkal s podobným přístupem ke klientovi. Pracuji již řadu let v oblasti zákaznických a dodavatelských vztahů, a tak mohu zcela objektivně konstatovat, že Váš přístup by měl jít všem ostatním, co se starají o spokojenost zákazníka příkladem.

Zajistila jste naprosto vše za nás a to ne jen záležitosti, které bych od realitního makléře očekával, ale i ty ostatní, které by mohly být ponechány zcela na nás jako na klientech. Člověk nekupuje dům každý den, většinou ani vícekrát za život, a proto spousta činností je nová a neznámá. Myslím, že kvůli vyřizování všech těch věcí, které jste za nás zařídila Vy, by nám přibyl nejeden šedý vlas nebo vráska.

Velice si ceníme této komplexní služby a hlavně toho, že Vaše podpora neskončila převodem peněz a předáním klíčů, ale prostě jste celou v podstatě sama zadozorovala a dotáhla až do uplného zdárného konce.

Jak jsem psal, člověk většinou nekupuje dům vícekrát za život, je to škoda, rádi bychom si znovu zvolili Vás jako někoho, s kým bychom neměli obavu do této ne zcela jednoduché akce jít.

Ještě jednou děkujeme za všechno,

Emerich Slabý a Magdalena Rabinová

 

Prodej RD Letovice 

Dobrý den, paní Veselá,

moc děkujeme za kvalitní služby, které jste nám poskytla s koupí i s prodejem. Byli jsme moc spokojeni s Vaším přístupem a spolehlivostí celého Vašeho týmu.

Ještě jednou moc děkuji.
Švancarová

 

Prodej RD 4+1 Jestřebí, okr. Blansko

Poděkování:

Ráda bych Vám paní Hynštová ještě jednou velice poděkovala za Váš velmi profesionální i lidský přístup při realizaci prodeje nemovitosti. V běžném životě se člověk s touto situací potkává jen velmi zřídka a proto je zcela nepochybně namístě využít služeb realitní kanceláře, obzvláště tak zkušené a skvělé, jako je právě ta Vaše. Od samého počátku vše probíhalo účelně, rychle a bez problémů a průtahů, k mé naprosté spokojenosti. Zajištění kompletního servisu ohledně všech potřebných náležitostí, vše ve velmi krátkých lhůtách, prostě kdo chce koupit či prodat - jedině přes RK Ing. Silvie Hynštové:-). Jsem moc ráda, že jsem v početné nabídce makléřů zvolila právě Vás.

Přeji hodně dalších úspěchů ve Vaší práci a ještě jednou vřelý dík:-)

Alena Stloukalová

 

Prodej RD Lažánky, okr. Blansko

Vážená paní Hynštová,

ráda bych nejen za sebe, ale i za svou rodinu poděkovala za velmi laskavý a profesionální přístup. Ač by se to očekávalo, není tomu tak vždy. Měla jsem možnost porovnání realitních kanceláří ve svém životě. Když člověk pracuje navíc srdcem a prožívá s Vámi celou dobu od samého začátku, tak je to velmi příjemný pocit. Přeci jen člověk neprodává domov každý den. Domov, který zanechá v člověku vzpomínky, zážitky i jisté vazby, tak nejde jen tak smazat jedním prodejem. Jsem ráda za to, že jsem mohla mít oporu profesionála s velkým srdcem. DĚKUJI.

Jana Pokojová

 

Koupě RD Spešov, okr. Blansko

Vážená paní Hynštová,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost, ochotu a především za profesionální a komplexní péči při zprostředkování nákupu nemovitosti.  Od prohlídky nemovitosti, přípravy smlouvy, přes komunikaci s prodávající stranou, až po převod energií. Vše bylo rychle a bezproblémově vyřízeno ke spokojenosti všech zúčastněných stran. 
Byli jsme maximálně spokojeni a Vaši realitní kancelář všem vřele doporučujeme.

Přejeme Vám hodně štěstí a ještě jednou moc děkujeme
Hana a Radek Čermákovi

 

Koupě bytu Blansko

Dobrý den, paní Hynštová,

chtěl jsem Vám jen poděkovat za velkou pomoc a rady, které jste mně ochotně poskytovala v průběhu kupování bytu a záležitostí s ním spojených. Ještě jednou mockrát děkuji. A doporučím vás dál.

S pozdravem Martin Handl.

 

Prodej bytu 2+1, Boskovice

Dobrý den paní Veselá,
chtěla bych Vám moc poděkovat za VŠE, co jste pro nás udělala. Za naprosto perfektní práci ohledně celého prodeje. Všechno klapalo, neshledávám jediný zádrhel….Rozhodně Vás budu doporučovat, protože Váš profesionální přístup je naprosto precizní a to se v dnešní době cení. Myslím, že můžu určitě hovořit i za taťku i bráchu.


Děkuji Vám a přeji hezké dny...

S pozdravem
Dana Škabradová

 

Pronájem - Byt 2+1, Blansko

Dobrý den paní Hynštová, děkuji za zprostředkování pronájmu bytu 2+1 v Blansku. Vaše spolupráce i s majiteli bytu je na vysoké úrovni a seriózního jednání. Byt je bezvadný, jsme v něm velmi spokojení, dobře jste nám vybrala. Vaše realitní služby budu jen doporučovat. 

Olga Foitová, DiS

 

Prodej bytu 3+1, Blansko

Chtěl bych touto cestou poděkovat za opravdu profesionální práci  paní Ing.Hynštové při prodeji bytu.Oceňuji rychlý,vstřícný a pozitivní přístup při naší spolupráci. Chválím hlavně prezentaci na webu,výbornou komunikaci,skvělé právní služby a zejmena přípravu podkladů a dokumentů spojené s převody nemovitostí (přepis energií,daň z nemovitosti,atd.)

Opravdu ještě jednou děkuji a pokud bude možnost opravdu doporučím.

Miloš Hund 

 

Prodej RD Šošůvka

Dobrý den,

Chtěla bych velice poděkovat paní makléřce Lence Oujestské Veselé za trpělivost a lidské jednání. Velice dobře komunikovala, jak se mnou, tak s mým finančním poradcem. Vše probíhalo tak, jak paní Oujestská Veselá řekla. Můžu jen doporučit. J

Jiřina Hynková, Šošůvka

 

Koupě bytu 2+1, Adamov

Paní Hynštová,

Moc si vážím Vašeho rychlého jednání, srozumitelně podaných informací a celkově profesionálního přístupu po celou dobu procesu koupě nemovitosti i po zdárném ukončení. Jednalo se o moji první zkušenost s koupí nemovitosti a myslím si, že lepší jednání jsem si nemohla přát. Tu spoustu papírování a formalit skvěle zvládnete, máte v tom přehled a já sama bych byla úplně ztracená. Takže máte moje obrovské díky a všem Vás budu doporučovat.

Šárka Obrdlíková

 

Prodej bytu 2+1 ul. Chelčického, Blansko

Realitní kancelář mohu jen doporučit, profesionální přístup, vstřícné jednání.

Eva Augustinová

 

Prodej bytu 3+1, Blansko

Paní Hynštová nám byla doporučena jako výborný realitní makléř pro prodej našeho bytu......a musím říci, že to byla výborná volba. Spolupráce byla vždy velice profesionální, ale i lidská s osobním a individuálním přístupem. Prohlídky probíhaly plánovaně, tak aby co nejméně zasahovaly do chodu rodiny. A v momentě, kdy jsme našli kupce, tak připravila ve spolupráci s právníkem veškeré podklady aby převod proběhl korektně. Opravdu doporučuji !

Edita Kotlánová 

 

Prodej bytu 2+1 ul. Dvorská, Blansko

Dobrý den, paní Hynštová,

chtěla bych Vám za všechno poděkovat. S Vaší spoluprací ohledně prodeje bytu jsem byla naprosto spokojená, nemám žádné výhrady. Hlavně se mi líbilo, že jste vše vyřizovala za mě a já jen přišla už jen k hotové práci, co se týkalo přepisu a prodeje bytu vůbec všeho. Veškeré papíry byly vždy pečlivě nachystané a já je jen podepsala. Vše jste kladně vyřídila. Vaše stále podávání informací o průběhu, co se bude dít dál, nebo co probíhá,,......smekám, to nikdo nedělá. Tak by měla vypadat práce realitní kanceláře, naprosto profesionální přístup.

Mějte se hezky. Veronika Lundová

 

Prodej RD Letovice

Paní Veselá,
byla radost s Vámi spolupracovat :-)Vše jste hravě zvládla a my Vám za to velice DĚKUJEME!
Budeme Vás určitě doporučovat!!!
Manželé Procházkovi:-)

 

Koupě a prodej bytů v Adamově

Dobrý den paní Hynštová, 

jako kupující i jako prodávající jsme velice spokojeni:

- se skvělým profesionálním jednáním - věci se řeší hned a na rovinu, dodržují se i ústní dohody:-) 

- s technickou podporou - velice se nám líbí mj. prezentace na webových stránkách a bohatá fotodokumentace u nabízených nemovitostí, kdy fotky jsou ve výborné kvalitě a v rozsahu, který hodně o nemovitosti napoví

- velmi vstřícným a lidským přístupem:-)

- flexibilitou jednání

- komplexností nabízených služeb 

Přeji Vám mnoho  dalších  spokojených klientů.

Igor Bychler