Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Realitní zpravodaj

Měsíční splátky hypotečních úvěrů výrazně rostou

Měsíční splátky hypotečních úvěrů výrazně rostou
12.5.2026 - Zájemci o hypoteční úvěr se musí připravit na novou realitu, která zní – sazby nad pětiprocentní hranicí. Předchozí kontinuální pokles je alespoň pro zatím minulostí. Průměrná nabídková..

Práva vlastníků mají přednost. Soud smetl zákaz pronájmů ve stanovách SVJ

11.5.2026 - Platí to i pro pronajímání bytů v osobním vlastnictví. A stanovy SVJ to musí respektovat. Pokud se přesto do stanov dostane klauzule, v níž bude potřeba souhlasu SVJ s pronajímáním bytů v..

Když nemovitost z inzerátu už není k dispozici. Jak funguje realitní trh

5.5.2026 - Už se vám stalo, že jste byli zklamaní, protože jste si v inzertním magazínu přečetli nabídku na pronájem nebo prodej bytu a když jste zavolali na uvedené číslo, už to nebylo aktuální?..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem pěkných kanceláří přímo v centru města o CP 46,5 m2 a 39 m2 Blansko, ul.Bezručova

Pronájem pěkných kanceláří přímo v centru města o CP 46,5 m2 a 39 m2 Blansko, ul.Bezručova, Ev.č.: 23010533

P6041231
DSC09549
DSC09548
DSC09553
DSC09546
DSC09552
DSC09547

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenapronajato
KategorieKanceláře
LokalitaBezručova 2273/4a, Blansko
OkresBlansko
Užitná plocha39 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2. NP
Popis

Nabízíme k pronájmu pěkné kancelářské prostory v centru města Blanska, ulice Bezručova.

Kancelář o ploše 39 m2 se nachází ve 2.NP obchodně-administrativní budovy, která je v dobrém technickém stavu.
Kancelář je prostorná, má pěkný výhled do zeleně a pronajímá se bez vybavení.

Výše nájmu kanceláře činí 5.850,- Kč/měsíc + energie 1.500,- Kč/ měsíc. Pronajímatel požaduje jistotu ve výši 7.350,- Kč. Provize RK.

Kancelář o celkové 46,5 m2 (z toho plocha místnosti 36,5 m2, plocha lodžie 8 m2 ) se nachází také ve 2.NP.
Kancelář je prostorná a pronajímá se bez vybavení. Její výhodou je lodžie přes celou její délku.

Výše nájmu kanceláře činí 6.300,- Kč/měsíc + energie 1.500,- Kč/ měsíc. Pronajímatel požaduje jistotu ve výši 7.800,- Kč. Provize RK.

Každá místnost má vlastní elektroměr. Do služeb je zahrnuto pojištění, el. společná, vodné, stočné, vytápění....... V úklidu společných prostor se nájemníci jednotlivých místností střídají.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku, která vám poskytne všechny potřebné doplňující informace. Těšíme se na Vás.