Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Realitní zpravodaj

Jak poznat kvalitní developerský projekt? Hezké vizualizace nestačí

Jak poznat kvalitní developerský projekt? Hezké vizualizace nestačí
19.8.2026 - Koupě bytu od developera patří mezi rozhodnutí, při kterých nestačí posuzovat jen lokalitu, dispozici a cenu. Důležité je zjistit, kdo za projektem stojí, jak je financovaný, jakou má..

Kanceláře se zmenšují, očekávání rostou. Firmy chtějí méně metrů, ale více služeb

Kanceláře se zmenšují, očekávání rostou. Firmy chtějí méně metrů, ale více služeb
17.8.2026 - Hybridní práce mění způsob, jakým firmy přemýšlejí o kancelářích. Potřebují méně pracovních míst, zároveň ale od kancelářského prostředí očekávají více komfortu, služeb a prostoru pro..

Dobře připravená nemovitost je základ dobrého obchodu

Dobře připravená nemovitost je základ dobrého obchodu
14.8.2026 - Prodej nemovitosti dnes není jen o tom „dát inzerát na internet“ a čekat na kupce. Trh je opatrnější, kupující více počítají budoucí náklady a pečlivě porovnávají lokalitu, technický..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem cihlového, pěkného bytu 3+kk s šatnou, balkonem a sklepem na ul. Kamnářská, Blansko

Pronájem cihlového, pěkného bytu 3+kk s šatnou, balkonem a sklepem na ul. Kamnářská, Blansko, Ev.č.: 22010520

DSC08439
DSC08508
DSC08438
půdorys(2)
DSC08500
DSC08436
DSC08488

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 3+kk
LokalitaKamnářská 2445/2a, Blansko
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha73 m²
Podlahová plocha68 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhováníIhned
Rok kolaudace2007
C (73 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Pronájem bytu kousek od přírody. Ráda bych Vám představila pronájem zděného, pěkného bytu 3+kk s balkonem, sklepem, nacházejícím se v Blansku, na ulici Kamnářská, část Zborovce.

Jedná se o prostorný, světlý byt 3+kk v OV o podlahové ploše 67,53 m2 + sklep 1,81 m2 + balkon 3,40 m2. Bytová jednotka je umístěna ve 3. podlaží zděného moderního bytového domu, který byl kolaudován v roce 2007.

Výše nájmu činí 14.000,- Kč / měsíčně + 5.500,- Kč - zálohy na energie/ měsíčně + vratná jistota ( kauce) 20.000,- Kč + provize RK. Pronájem je volný.

Samotný byt má pěknou dispozici (viz půdorys): z předsíně se vchází do obývacího pokoje s kk (32,89 m2), odkud se vstupuje na balkon (3,41 m2). Dále spojovací chodbou na toaletu (1,20 m2), do koupelny (3,85 m2) s vanou a sprchovým koutem; pak do pokoje (11,70 m2) s šatnou; 2. pokoje (13,52 m2). K bytu náleží i sklepní kóje (1,81 m2).

Určitě oceníte prakticky navrženou šatnu přímo v pokoji, kam si můžete odložit plno věcí. A výhodou je, že v koupelně najdete jak vanu, tak sprchový kout.
Úklid společných vnitřních i venkovních prostor provádí firma; v bytovém domě je možné využít kočárkárnu.

Vybavení:
V bytě zůstává v předsíni vestavěná zrcadlová skříň; obývací stěna; jídelní stůl s židlemi; kuchyňská linka s vestavnou sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a mikrovlnnou troubou.

Podlahy v obytných místnostech tvoří plovoucí podlaha. V koupelně a na toaletě je položená praktická dlažba. Na oknech jsou namontovány žaluzie.

Vytápění a ohřev vody je řešeno vlastním kombinovaným plynovým kotlem umístěným v koupelně (topnou sezonu si tak můžete začít i ukončit sami).

Blízkost přírody vybízí k příjemným procházkám nejen k místní přehradě Palava. V těsné blízkosti byt. domu se nachází autobusová zastávka, obchod, nové dětské hřiště. Jedná se o vhodné bydlení pro rodinu s dětmi.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a pro další informace nebo domluvení si prohlídky mi zavolejte nebo napište. Těším se na Vás.