Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Realitní zpravodaj

Byty v únoru mírně zlevnily, i přesto jsou výrazně dražší než před rokem

Byty v únoru mírně zlevnily, i přesto jsou výrazně dražší než před rokem
12.2.2025 - V červnu to budou přesně tři roky, kdy dosáhly ceny bytů v České republice svého vrcholu. Následné skokové zvýšení úrokových sazeb úvěrů na bydlení způsobilo zastavení poptávky po..

4 kroky, jak prodat pozemek co nejvýhodněji

4 kroky, jak prodat pozemek co nejvýhodněji
10.2.2025 - Pozemky, ačkoliv na první pohled působí jednoduše, patří mezi nejsložitější nemovitosti na prodej. Pozemek totiž není „jen hlína“. Navíc neznamená, že pokud na vedlejší parcele stojí..

Centrální banka snížila základní úrokové sazby. Zlevní kvůli tomu hypotéky?

Centrální banka snížila základní úrokové sazby. Zlevní kvůli tomu hypotéky?
6.2.2025 - Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním jednání podle očekávání po minulé pauze opět snížila základní úrokové sazby. Dvoutýdenní repo sazba klesla o 0,25 procentního bodu..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem bytu 3+1 s lodžií, šatnou, po kompletní rekonstrukci, s možností pronájmu i garáže, v klidné části Blanska, CP 76m2

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, šatnou, po kompletní rekonstrukci, s možností pronájmu i garáže, v klidné části Blanska, CP 76m2, Ev.č.: 22010508

DSC08348
DSC07371
DSC07366
604-Palackeho
DSC07363
DSC08341
DSC07368

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenapronajato
+ energie a služby 5.000,- Kč/měsíc + jistota + provize RK
KategorieByty 3+1
LokalitaPalackého 1796/36, Blansko
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha76 m²
Podlahová plocha66 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhováníIhned
F (273 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte k pronájmu pěkně dispozičně řešený byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, velkou šatnou a možností pronájmu garáže, který se nachází v klidné části města Blanska, ul. Palackého a kousek od samého centra? Tak potom je nabídka tohoto pronájmu určená právě Vám.

Výhodou - vytápění a ohřev vody je řešeno NOVÝM kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem, umístěným v koupelně.

Samotná bytová jednotka se nachází ve 2.NP cihlového menšího bytového domu a má podlahovou plochu cca 66m2 + lodžie 4,80 m2. K bytu náleží i prostorný zděný sklep o ploše 5,70 m2.
Byt prošel nyní kompletní, velmi zdařilou rekonstrukcí (nová elektroistalace, rozvody vody, odpady, podlahy - vinyl, omítky, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči; nová koupelna; bezpečnostní vstupní dveře, nový kondenzační kotel.......). Severní stěna bytu je zateplena i z vnitřní strany.

Výše nájmu činí 18.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie a služby činí 5.000,- Kč ( vč. zálohy na vodu 1.200,- Kč/měsíc pro tři-čtyři osoby) + provize RK. Pronajímatelé požadují jistotu ve výši 36.000,- Kč (možnost zaplacení na dvě splátky). . Pronájem je k nastěhování.

Výhoda: možnost pronájmu garáže (18,70 m2) umístěné přímo v bytovém domě.

Dispozice (viz půdorys): z předsíně vedou samostatné vstupy do všech místností - koupena (3,80 m2) se sprchovým koutem, společná s toaletou; kuchyň (8,00 m2); obývací pokoj (21,00 m2) s balkonem; šatna (3,90 m2); pokoj (11,40 m2) s věstavěnou skříní; další místnost (14,52 m2).

Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti (2 x škola, 2 x školka, pošta a obchody, rekreační oblast Palava) a kousek do samotného centra města Blanska.

V případě vašeho zájmu o prohlídku či více informací, mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.