Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Realitní zpravodaj

Měsíční splátky hypotečních úvěrů výrazně rostou

Měsíční splátky hypotečních úvěrů výrazně rostou
12.5.2026 - Zájemci o hypoteční úvěr se musí připravit na novou realitu, která zní – sazby nad pětiprocentní hranicí. Předchozí kontinuální pokles je alespoň pro zatím minulostí. Průměrná nabídková..

Práva vlastníků mají přednost. Soud smetl zákaz pronájmů ve stanovách SVJ

11.5.2026 - Platí to i pro pronajímání bytů v osobním vlastnictví. A stanovy SVJ to musí respektovat. Pokud se přesto do stanov dostane klauzule, v níž bude potřeba souhlasu SVJ s pronajímáním bytů v..

Když nemovitost z inzerátu už není k dispozici. Jak funguje realitní trh

5.5.2026 - Už se vám stalo, že jste byli zklamaní, protože jste si v inzertním magazínu přečetli nabídku na pronájem nebo prodej bytu a když jste zavolali na uvedené číslo, už to nebylo aktuální?..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem, Byt 1+kk v rodinném domě, zařízený, možnost posezení na zahradě, CP 16m², Rájec- Jestřebí, část Rájec.

Pronájem, Byt 1+kk v rodinném domě, zařízený, možnost posezení na zahradě, CP 16, Rájec- Jestřebí, část Rájec., Ev.č.: 21010390

P7267472
P7267477
_MG_4196čb (1)
P5273942
P7267482
P7267469
P7267465

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 1+kk
LokalitaŠkolní, Rájec-Jestřebí - Rájec
OkresBlansko
VlastnictvíU majitele
Převod do OV
Užitná plocha16 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k pronájmu pěkný byt o velikosti 1+kk v rodinném domě v obci Rájec-Jestřebí, část Rájec.

Pronájem má celkovou plochu 16 m2 vč. koupelny s toaletou. Dispozice: pokoj s kuchyňskou linkou; v další části bytu oddělené dveřmi se nachází sprchový kout, umývadlo a toaleta. Pronájem se nabízí vybavený: postel, skříň, kuchyňský stůl, židle. Vhodné pro dlouhodobý pronájem. Je možné využít k posezení v teplém období i zahradu, která se nachází okolo rodinného domu. Pronájem je vhodný pro jednu osobu.

Nájemné činí 4.000 Kč/měsíc + 1.500 ,- Kč/měsíc (zálohy na energie, služby). Majitelé požadují jistotu (vratnou kauci) ve výši 5.500,- Kč + provize RK. Pronájem je volný.

V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka, pošta, obchod a je odtud cca 10-15 min pěší chůzí na vlakové nádraží, odkud je velmi dobrá dostupnost do Blanska i do Brna.

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat. ( foto archiv)