Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Realitní zpravodaj

Za jakých podmínek lze darovat či prodat nemovitost s věcným břemenem

Za jakých podmínek lze darovat či prodat nemovitost s věcným břemenem
5.12.2025 - Věcná břemena jsou právní instituty, které významně ovlivňují vlastnictví nemovitostí v České republice. Nejčastěji se setkáváme s věcným břemenem užívání (např. právo doživotního..

Můžete provést rekonstrukci družstevního bytu bez svolení družstva?

Můžete provést rekonstrukci družstevního bytu bez svolení družstva?
2.12.2025 - Systém vlastnictví družstevních bytů a bytů v osobním vlastnictví je zásadně odlišný. I když máme často pocit, že družstevní byt lze také „prodat“, v podstatě se prodává pouze členský..

Protisněhové zábrany na střeše mohou zabránit škodám a zranění

Protisněhové zábrany na střeše mohou zabránit škodám a zranění
1.12.2025 - Kupujete-li dům, ať rodinný, nebo bytový, určitě se zaměříte také na kvalitu střechy. Je-li střecha novější, je větší pravděpodobnost, že do domu nebude zatékat a jeho konstrukce bude v..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej zahrady v rekreační oblasti v blízkosti lesa, zavedená elektřina, CP 331 m² - Lomnička, okr. Brno venkov

Prodej zahrady v rekreační oblasti v blízkosti lesa, zavedená elektřina, CP 331 - Lomnička, okr. Brno venkov, Ev.č.: 25010680

Fotografie-3
Zahrada - Lomička u Tišnova
Fotografie-4
Fotografie-11
Fotografie-2
Fotografie-1

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cena590 000 Kč
SLEVA původní cena 640. 000 Kč, včetně provize
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaLomnička
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku331 m²
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Máte rádi přírodu, potřebujete načerpat energii a odpočinout si od městského ruchu? Potom vás bude určitě zajímat nabídka zahrady v obci Lomnička kousek od Tišnova.

Celková plocha prodávané parcely činí 331 m2. Ve spodní části zahrady se nachází ohniště, posezení a drobná stavba pro uskladnění nářadí, do které je nově zavedena elektřina. K zalévání se využívá voda dešťová nebo voda z místního potoku, která je čerpána do dvou tisícových nádrží umístěných v horní části pozemku.

Pozemek je vedený dle územního plánu: Ir - Plochy individuální rekreace

V horní části zahrady najdete záhony k pěstování vlastní zeleniny, bylinek... Jsou zde také vysázeny ovocné stromy a keře (ostružiny, rybízy..) a zaujme vás odtud, také pěkný výhled do okolí.
K zahradě se můžete dostat autem po cestě nad horní částí zahrady přes společnou bránu.

Obec Lomnička leží necelé dva kilometry od města Tišnov. Lomnička je obklopená pěknou přírodou s možností podnikání hezkých procházek a cyklovýletů.

Pokud chcete relaxovat v letošní zahrádkářské sezoně již na vlastním, tak mi neváhejte zavolat nebo napsat. Těším se na vás na prohlídce.