Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 15
Realitní zpravodaj

Dotační program Oprav dům po babičce nyní ještě výhodněji

Dotační program Oprav dům po babičce nyní ještě výhodněji
17.5.2024 - Lidem, kteří nemají naspořeno dostatek prostředků na renovaci bydlení, se otevírá unikátní možnost zapojit se do dotačního programu Oprav dům po babičce. Od letošního března je tento..

Jakou stavbu můžete mít ve svém lese

Jakou stavbu můžete mít ve svém lese
15.5.2024 - Je to jednoduché – vlastně žádnou, která by se používala k bydlení. Pokud to tedy nepovolí příslušný orgán lesní správy a stavební úřad. Máte-li svůj vlastní les, určitě vás někdy láká..

Lidé mění preference. Co nejvíce preferují zájemci o pronájem?

Lidé mění preference. Co nejvíce preferují zájemci o pronájem?
13.5.2024 - I když nájemní bydlení není v České republice ještě takovým trendem jako v západní Evropě, přesto se stále více lidí napříč generacemi k němu vrací. Vlastnické bydlení je totiž náročné...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej domu v obci Vilémovice, v srdci Moravského krasu, CP 146 m²

Prodej domu v obci Vilémovice, v srdci Moravského krasu, CP 146 , Ev.č.: 23010552

Vilemovice-2
Vilemovice-19
Vilemovice-10
Vilemovice-7
Vilemovice-31
Vilemovice-34

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
+ provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaVilémovice
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná78 m²
Plocha pozemku146 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

V obci Vilémovice, která leží v samotném srdci Moravského krasu mám pro vás v nabídce v klidné uličce částečně podsklepený rodinný dům o velikosti 3+1.

Dům lze využít pro trvalé bydlení, chalupaření nebo k ubytování návštěvníků Moravského krasu.

Dispozičně je dům řešený vstupní verandou, přímo kuchyní, kotelnou, vpravo obývacím pokojem a dvěmi dalšími místnosti. Je zde i koupelna a samostatná toaleta. K uskladnění potravin může sloužit komora. Klenutý sklep se nachází pod částí domu se světlou výškou 135-145 cm. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem s možností kombinace kotle na tuhá paliva, který už není delší dobu využíván. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.

K domu je přistavěna kolna s pultovou střechou a z boku domu je předzahrádka, na kterou navazuje zahrádka, která je ve vlastnictví obce.

Náves obce krášlí místní rybník, který prošel v roce 2008 úpravou. Je to příjemné místo k posezení. Pro děti je zde dětské hřiště.

Pro své občany obec pořádá plno kulturně - společensko – sportovních akci.
A co ocení také rodiče? Že pro děti do obce zajíždí školní autobus z Ostrova u Macochy. Jedná se o pěkné místo pro bydlení pro rodinu s dětmi.

Mezi zajímavá místa v obci patří Speleomuzeum v Obecním domě. Dále v obci najdete obchod s potravinami, hospodu u Netopýra, knihovnu... Za obcí se nachází fotbalové a vojbalové hřiště. Funguje zde i oddíl skautů.

Pěšky, na kole či autem můžete odtud poznávat krásy Moravského krasu a jednou z nich, která leží v těsné blízkosti obce je světoznámá propast Macocha , která je více než 138,5 m hluboká nebo kousek v obci Ostrov u Macohy je jeskyně Balcarka.

Obec Vilémovice leží 3 km od městyse Jedovnice, 10 km od Blanska a od Brna 35 km.

Zaujala vás nabídka tohoto domu ležícího v srdci Moravského krasu? Tak mi neváhejte pro více informací či prohlídku zavolat, napsat. Těším se na Vás.

Soubory ke stažení