Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Realitní zpravodaj

Městský sen na dosah: Co vám o bydlení v centru neřekli

Městský sen na dosah: Co vám o bydlení v centru neřekli
15.9.2025 - Mnoho lidí bydlících na malých městech či vesnicích závidí těm, kteří bydlí v centru všeho dění. Často toužíme po tom, co nemáme. Tak není divu, že ti, kteří bydlí na vesnici, kde si..

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?
10.9.2025 - V posledních měsících rezonuje ve společnosti problém s chovem exotických zvířat v domácím prostředí. Je však rozdílné, zda chováte tygra nebo papouška. Některá zvířata lze chovat nejen..

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější
9.9.2025 - Akční marketingové nabídky některých bank s končícím létem opět srazilo ceny hypotečních úvěrů. Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu na začátku září klesla o šest..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Rodinný dům s prostornou půdou, dvorkem; CP 181 m² ; Rájec-Jestřebí - Rájec

Prodej, Rodinný dům s prostornou půdou, dvorkem; CP 181 ; Rájec-Jestřebí - Rájec, Ev.č.: 24010619

IMG_4667
foto-5
foto-34
foto-17
foto-18
foto-20

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaKomenského 352, Rájec-Jestřebí - Rájec
OkresBlansko
Velikost2 pokoje
Užitná plocha75 m²
Plocha pozemku181 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (578 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

V obci Rájec - Jestřebí, v části Rájec na ul. Komenského, mám pro vás v nabídce rodinný dům 2+1 s prostornou půdou, dvorkem a malou zahrádkou.

Jedná se o volně stojící rodinný dům vhodný ke kompletní rekonstrukci, která tak dává možnost novému majiteli upravit si dům dle vlastních představ.
V zadní části nemovitosti určitě oceníte malý dvorek se skleníkem, zahrádku a zastřešený prostor vhodný jako kryté posezení a nebo dílnu.

Do obytné části 1.NP se dostanete po schodech. Zde se nachází kuchyně, komora, dva pokoje a vstup na půdu. Určitou nevýhodou může být, že nyní v 1.NP není toaleta ani koupelna. Ale vhodným místem pro jejich zbudování je komora na chodbě.
Co vás určitě osloví, je prostorná, vyklizená půda. Zde se nachází možnost dalšího rozšíření obytné části.

Z přízemní části domu se dá vejít přímo na dvorek. V této části se nachází prádelna, která slouží i jako koupelna. Zde je umístěný také plynový kotel a karma. Dále jsou v přizemí dva skladovací prostory, dílnička a u vstupních dveří toaleta.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem umístěným v přízemí. Ohřev vody - plynová karma; v kuchyni průtokový ohřivač.
Odpady: jímka na vývoz. Kanalizace je nachystaná na připojení před domem.
Okna jsou plastová a byla vyměněna cca v roce 2012

Obec Rájec-Jestřebí je díky své poloze a dopravnímu napojení vyhledávanou lokalitou. Okolní příroda a blízkost atraktivních míst Moravského krasu nabízí možnost turistiky, relaxace. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost: školka, škola, gymnázium, lékaři, i dětský a zubní, lékárna, obchody. A nachází se zde také známý zámek.

Zaujala vás nabídka domu v Rájci? Tak mi neváhejte zavolat nebo napsat. Těším se na vás.

Soubory ke stažení