Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 20
Realitní zpravodaj

Co hostům ve vašem apartmánu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři

Co hostům ve vašem apartmánu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři
19.6.2024 - Vlastníte-li apartmán nebo jinou nemovitost určenou ke krátkodobému pronájmu, nesmíte zapomenout na dvě důležité věci. Jednak jak dát o pronájmu vědět potřebnému okruhu zájemců, a jak jim..

Můžete bydlet v nebytovém prostoru?

Můžete bydlet v nebytovém prostoru?
17.6.2024 - Z hlediska občanského zákona lze pronajmout i nebytový prostor za účelem bydlení. Na druhou stranu stavební zákon ano, a dokonce pod pohrůžkou pokuty do výše půl milionu korun. Přitom..

Za jakých podmínek je možné v bytě podnikat

Za jakých podmínek je možné v bytě podnikat
13.6.2024 - V pocovidové době začala být naprosto běžná práce z domova. Něco jiného však je, pokud z domova pracuje zaměstnanec na základě povolení – či pověření zaměstnavatele, a něco jiného, pokud..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej zahrady s krytým posezením, elektřinou a s možností reakreační výstavby, CP 411 m² , Blansko - Žižlavice

Prodej zahrady s krytým posezením, elektřinou a s možností reakreační výstavby, CP 411 , Blansko - Žižlavice, Ev.č.: 23010573

IMG_6005
IMG_6026
IMG_5986
Mapa územní plán - Žižlavice
IMG_5979
IMG_5975
IMG_5980

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaBlansko - Žižlavice
OkresBlansko
Plocha pozemku411 m²
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Máte rádi přírodu, potřebujete načerpat energii a odpočinout si od městského ruchu? Potom tato nabídka bude právě pro Vás. Pro milovníky přírody a relaxace nabízíme ke koupi prosluněnou, upravennou zahradu s krytým posezením , elektřinou, které se nachází v klidné části zahrádkářské kolonie města Blanska, část Žižlavice.

Co nabízí prodávaný pozemek:
- CP zahrady 411 m2
- na pozemku elektřina (230 V, 400V )
- k zahradě se dá dojet autem
- možnost postaveni chaty
- chemická toaleta
- klid, blízkost přírody.....

Prodávaná zahrada o celkové ploše 411m2 je oplocená, mírně svažitá a ve střední části je postavena bouda na nářadí s krytým posezením, které oceníte např. při deštivém počasí a při odpočinku. Na pozemku se také nachází užitková voda, kterou je možné přečerpat do horní betonové skruže a tím mít pohodlnější zalévání v horní části zahrady.

Zahrada se nachází na pěkném, klidném místě nad Blanskem a blízkost lesa, příjemné okolí zaručují klid a relaxaci. Pokud vám nepojede auto je možné si vyjet z Blanska na Žižlavice i autobusem.

Dle platného územního plánu se jedná o plochy rekreace - rekreace individuální (RI).
Přípustné využití dle územního plánu:
– plochy staveb pro zahrádkářskou činnost a rodinnou rekreaci ("objekty individuální rekreace" či "zahradní domky", „sklady nářadí“, „přístřešky“ apod.), tj. staveb do 50 m2 zastavěné plochy s jedním nadzemním podlažím, případně podkrovím, podsklepené nejvýše do hloubky 3 m...
Záměr s výstavbou nové chaty, zahradního domku... doporučujeme prokonzultovat na místním STÚ.

Uvedená cena nezahrnuje provizi makléře.

Zaujala vás nabídka této slunné, upravené zahrady? Tak mi neváhejte zavolat nebo napsat pro více informací či domluvení si prohlídky. Těším se na Vás.

V případě více vážných zájemců majitel upřednostní toho s nejvýhodnější nabídkou.