Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 24
Realitní zpravodaj

O Českou cenu za architekturu se uchází 29 děl

O Českou cenu za architekturu se uchází 29 děl
7.10.2022 - Sedmičlenná odborná porota vybírala z 201 přihlášených staveb takové realizace, které vykazují vysoké estetické a technické kvality a zároveň vhodně komunikují s okolím a mají společenský..

Rodinný dům se na pronájem musí připravit

Rodinný dům se na pronájem musí připravit
6.10.2022 - Koupit nemovitost s cílem pronájmu je stále v zájmu dlouhodobých investorů. Zajímavější, než jednotlivé byty mohou být rodinné domy nebo vily, které je možné rozdělit na několik..

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték se potvrdila

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték se potvrdila
5.10.2022 - Průměrná nabídková sazba hypoték, kterou napříč trhem měříme prostřednictvím indexů GOFI, v září potvrdila trend z předchozích dvou měsíců. Sazby v červenci přestaly růst a v srpnu a září..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej pozemku - zahrady s chatkou, přípojka elektro, vhodná investice, vyhledávaná lokalita, CP 749 m² Blansko, Podlesí

Prodej pozemku - zahrady s chatkou, přípojka elektro, vhodná investice, vyhledávaná lokalita, CP 749 Blansko, Podlesí, Ev.č.: 22010470

DSC03939
DSC03943
Mapa 1
DSC03942
DSC03933
DSC03934
DSC03267

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Smetanova 2359/6
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
cena k jednání
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaBlansko
OkresBlansko
Plocha pozemku749 m²
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Máte rádi přírodu, potřebujete načerpat energii a odpočinout si od městského ruchu? Potom tato nabídka bude právě pro Vás. Pro milovníky přírody a relaxace nabízíme ke koupi zahrady s chatkou, elektřinou, které se nachází v klidné části zahrádkářské kolonie na okraji města Blanska, část Podlesí. Pozemky mohou být také vhodnou investicí.

Co nabízí prodávané pozemky:
- na pozemku elektřina (230 V)
- k zahradám se dá dojet autem po obecním pozemku ze spodní strany od lesa.
- možnost postaveni chaty
- blízkost přírody v dostupnosti města

Prodávané pozemky o celkové ploše 749 m2 jsou oplocené, mírně svažité a ve vrchní části je postavená chata s č.e., ve které se dá přespat a kolna na nářadí. Na pozemku se také nachází užitková voda (zahrádkářský vodovod ), kterou je možné využívat pouze sezonně.

Dle platného územního plánu se jedná o plochy rekreace. (tj. staveb do 50m2 zastavěné plochy s jedním podlažím.....). Záměr s výstavbou nové chaty, zahradního domku... doporučujeme prokonzultovat na místním STÚ.

Zahrady se nachází na pěkném, klidném místě přímo v Blansku. Blízkost lesa a příjemné okolí zaručují klid a příjemnou relaxaci.

Uvedená cena nezahrnuje provizi kanceláře.

Pro více informací či domluvení si prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.