Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Realitní zpravodaj

Moderní dřevostavby mají v Česku zelenou. Jejich popularita roste

Moderní dřevostavby mají v Česku zelenou. Jejich popularita roste
1.8.2025 - V České republice se v posledních sedmi letech zvýšil podíl staveb rodinných domů ze dřeva nebo na bázi dřeva dvojnásobně na současných asi 8 %. V oblasti vícepodlažních budov..

Nových bytů se v Praze v prvním pololetí prodalo více než před rokem, cena vzrostla o šest procent

Nových bytů se v Praze v prvním pololetí prodalo více než před rokem, cena vzrostla o šest procent
30.7.2025 - Zájem o nové byty v Praze stále roste, během prvního pololetí letošního roku prodali developeři celkem 3560 nových bytů. To je takřka o pětinu (18,3 procenta) více než před rokem. Prodeje..

Kdo řeší pojištění nemovitosti a kdo pojištění nájemního bytu

Kdo řeší pojištění nemovitosti a kdo pojištění nájemního bytu
28.7.2025 - Mezi pojištěním nemovitosti a domácnosti je podstatný rozdíl. Také v tom, kdo je za co zodpovědný a kdo jakou smlouvu uzavírá. Vhodné je určitě, aby pronajímatel měl pojištěnou nemovitost..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Pozemek- zahrada s chatkou, přípojka elektro, CP 468m² , vyhledávaná lokalita Blansko - Češkovice, okr.Blansko

Prodej, Pozemek- zahrada s chatkou, přípojka elektro, CP 468 , vyhledávaná lokalita Blansko - Češkovice, okr.Blansko, Ev.č.: 17010132

P1194614
P1194618
P1194615
P1194626
P1194624
P1194622
P1194627

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
Kategoriezahrady
LokalitaBlansko
OkresBlansko
Plocha pozemku468 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Trávení volného času v příjemném prostředí v blízkosti lesa Vám poskytne koupě zahrady s dřevěnou chatkou, která se nachází ve vyhledávané oblasti Blansko - Češkovice. Zahrada o celkové ploše 468 m2 je oplocena, mírně svažitá. Autem se dá přijet k pozemku. Na hranici pozemku je přípojka elektřiny, která je dovedena až do chaty. Chata je dřevěná montovaná na kamenné, ev. cihelné podezdívce, pod verandou je sklípek přístupný z venku. Zahrada je nedaleko Wellness hotelu Panorama, kde je např. finská sauny, bylinná parní sauna, whirlpool, bazén se slanou vodou....K dopravě možné využít MHD - zastávka u hotelu. Blízkost lesa a pěkné okolí zaručují klid a příjemnou relaxaci. Přijďte se podívat. Pro více informací či domluvení si prohlídky kontaktujte makléřku.