Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 19
Realitní zpravodaj

Při koupi domu zkontrolujte také jeho zabezpečení

Při koupi domu zkontrolujte také jeho zabezpečení
30.4.2025 - Zabezpečení rodinného domu, ale i chaty nebo chalupy, není dnes již žádný nadstandard. Mělo by být běžnou součástí domácnosti, a to nejen zabezpečení proti zlodějům, ale i zajištění proti..

Majitel versus nájemník: Jak si správně rozdělit pojištění při pronájmu bytu

Majitel versus nájemník: Jak si správně rozdělit pojištění při pronájmu bytu
28.4.2025 - Při pronájmu nemovitosti by měli mít jak pronajímatel, tak nájemník sjednané vlastní pojištění. Zatímco pronajímatel potřebuje pojistit samotnou nemovitost včetně stavebních součástí,..

Další novela stavebního zákona se dotýká i drobných stavebníků

Další novela stavebního zákona se dotýká i drobných stavebníků
25.4.2025 - Novela energetického, stavebního a dalších zákonů přináší klíčové změny v oblastech ukládání energie, flexibility sítí a agregace. Změny přináší také pro běžné stavebníky. Změny nemusí..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » V žádané lokalitě Blansko -Sever pěkný byt 3+1 v OV, kousek od přehrady Palava; CPÚ 84 m² , ul. Salmova, Blansko

V žádané lokalitě Blansko -Sever pěkný byt 3+1 v OV, kousek od přehrady Palava; CPÚ 84 , ul. Salmova, Blansko, Ev.č.: 20010354

1 - Salmova_foto_35
1 - Salmova_foto_41
1 - Salmova_foto_26
1 - Salmova_foto_07
1 - Salmova_foto_05
1 - P9035062

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 3+1
LokalitaSalmova, Blansko
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha84 m²
Počet podlaží10
Podlaží umístění9. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
D (92 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nové bydlení pro ty z vás, kteří stále hledáte.
Ve vyhledávané lokalitě města Blanska v části Sever nabízím k prodeji byt o vel. 3+1 v sobním vlastnictví, který prošel zdařilou rekonstrukcí bytového jádra. V blízkosti bytového domu se nachází škola, školka, dětské hřiště a je odtut už jen kousek k oblíbené rekreační oblasti přehrady Palava.

Výhodou samotného bytu je udělané sádrokartonové jádro, novější kuchyňská linka, cca 2 roky nové vinylové podlahy, ale i to, že v bytě jsou dvě šatny a na chodbě další komora. Tím je zajištěn dostatek úložného prostoru. K bytu dále náleží sklep a velká lodžie (9,8 m2) s pěkným výhledem do okolí.

Samotný byt se nachází v 9.NP/10 panelového bytového domu se dvěma výtahy. Celková užitná plocha bytu je cca 84 m2 vč. lodžie (9,8m2) a sklepu.
Dispozice bytu je velmi praktická: z centrální předsíně vedou samostatné vstupy do všech místností: komora s vestavěnou skříní; dětský pokoj se vstupen na lodžii; toaleta; koupelna se sprchovým koutem; komora; ložnice; obývací pokoj se vstupem na lodžii; kuchyň.

Podlahy: předsíň, kuchyň, komora - vinyl; koupelna, toaleta - dlažba; dětský a obývací pokoj - plovoucí podlahy; ložnice - zachovalé parkety.

Bytový dům prošel v roce 2007 revitalizací (zateplení, fasáda, oprava střechy, nové vchodové dveře se schránkami....). Stoupačky jsou také udělané. Dále byl proveden protiplísňový nátěr fasády.

Jedná se o příjemné bydlení v pěkné lokalitě v blízkosti přírody. Parkovat lze u byt. domu.

Jestli Vás nabídka tohoto bytu zaujala, tak mi zavolejte, napište. Ráda se s Vámi setkám na prohlídce bytu. Financování Vám také zajistíme. Těším se na Vás.

Soubory ke stažení