Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 20
Realitní zpravodaj

Španělský realitní trh láká Čechy. Příznivé ceny, slunce po celý rok a rychlejší návratnost investic než v Praze

Španělský realitní trh láká Čechy. Příznivé ceny, slunce po celý rok a rychlejší návratnost investic než v Praze
30.10.2025 - Španělský realitní trh patří v současnosti k nejdynamičtějším v celé Evropské unii. Hlavními důvody jsou příznivé ceny, příjemné klima vhodné pro celoroční rekreaci a také dobré dopravní..

Každá nemovitost může být vyvlastněna. Kdy a jak k tomu může dojít?

Každá nemovitost může být vyvlastněna. Kdy a jak k tomu může dojít?
29.10.2025 - Podle ústavy České republiky je možné k vyvlastnění přistoupit pouze tehdy, je-li to ve veřejném zájmu, na základě zákona a za náhradu. Důležité je, že všechny tyto podmínky musí být..

Prodeje nových bytů v Praze letos rostou o pětinu. Meziročně zdražily o sedm procent

Prodeje nových bytů v Praze letos rostou o pětinu. Meziročně zdražily o sedm procent
27.10.2025 - Prodejům nových bytů v hlavním městě se stále daří, od začátku roku do konce září jich developeři prodali už 5120. To je o 21,3 procenta více než za první tři čtvrtletí loňského roku...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Byt 2+kk OV, vyhledávaná lokalita, vlastní plyn kotel, CP 66m², ul. Dvorská, Blansko

Prodej, Byt 2+kk OV, vyhledávaná lokalita, vlastní plyn kotel, CP 66, ul. Dvorská, Blansko, Ev.č.: 18010233

P1059201
PA048437
půdorys
PA048422
PA048423
PA048434
PA048439

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaDvorská, Blansko
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha66 m²
Podlahová plocha56 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
D (130 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Máte rádi atypicky řešené bydlení, umístěné v cihlovém domě, který se nachází ve vyhledávané části města Blanska? Pokud ano, tak potom tato nabídka je určena právě Vám.

Nabízený byt o velikosti 2+kk je umístěný ve 3.NP/3 menšího cihlového bytového domu ve vyhledávané lokalitě města Blanska, v části Sever.
Bytová jednotka prošla v roce 2013 velmi zdařilou rozsáhlou rekonstrukcí (plovoucí podlahy ve všech obytných místnostech, sádrokartonové podhledy s bodovým LED osvětlením, deskové radiátory včetně rozvodů v mědi, nové elektrické rozvody, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, nová koupelna, kuchyňská linka se spotřebiči). Předností nabízeného bytu je velká koupelna se zděným sprchovým koutem, vanou, umývadly a novým střešním oknem.

Součásti prodeje je na míru vyrobená kuchyňská linka včetně sklokeramické desky, vestavné elektrické trouby a myčky, dále pult a úložné skříně v kuchyni, vestavěná skříň (délka 3 m) umístěná v ložnici.

Dispozice ( viz jednoduchý plánek): předsíň ( 5,46 m2), ze které vedou samostatné vstupy do všech místností: koupelna ( 10.78 m2), toaleta ( 1,40 m2) s umývadlem; místnost s kk (24,02 m2), ložnice ( 24,08 m2)

Topení a ohřev vody je řešeno vlastním kombinovaným plynovým kotlem.

Bytový dům má velmi výhodné umístění. V krátké vzdálenosti od domu se nachází mateřská školka, základní škola, obchodní dům s poštou a je odtud kousek do
samého centra města.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Soubory ke stažení