Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 24
Realitní zpravodaj

Škody na společných částech domu: Kdo zaplatí – pronajímatel, nebo nájemce?

Škody na společných částech domu: Kdo zaplatí – pronajímatel, nebo nájemce?
10.8.2026 - Poškozený výtah, rozbité vstupní dveře nebo zničená podlaha na chodbě. Když škodu ve společných částech domu způsobí nájemce, může být pro vlastníka bytu problémem, který musí řešit se..

Nájem přestává být provizoriem. Experti očekávají zásadní proměnu českého bydlení

Nájem přestává být provizoriem. Experti očekávají zásadní proměnu českého bydlení
7.8.2026 - Vlastní bydlení se pro stále více českých domácností stává finančně nedostupným. Rostoucí ceny bytů, omezená nabídka i vysoké náklady na financování mění způsob, jakým lidé o bydlení..

Bezpečné předání peněz při prodeji nemovitosti má svá pravidla

Bezpečné předání peněz při prodeji nemovitosti má svá pravidla
5.8.2026 - Prodej nemovitosti nekončí podpisem kupní smlouvy ani předáním klíčů. Jedním z nejdůležitějších kroků celého obchodu je bezpečné vypořádání kupní ceny. U bytů a domů jde často o milionové..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej zděného bytu 2+1 se zaskléným balkonem, CP cca 58 m² - Velké Opatovice, ul. Jubilejní

Prodej zděného bytu 2+1 se zaskléným balkonem, CP cca 58 - Velké Opatovice, ul. Jubilejní, Ev.č.: 25010661

Bytový dům - prodej bytu 2+1 Velké Opatovice
Kuchyň - prodej bytu Velké Opatovice
Kuchyň
4470-VelkeOpatovice(1)
Kuchyň pohled - prodej bytu Velké Opatovice
Pokoj s balkonem -prodej bytu Velké Opatovice

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaJubilejní 403, Velké Opatovice
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha53 m²
Celková plocha58 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
C (0,96 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Pojďme se společně podívat do Velkých Opatovic, kde nabízím ke koupi byt 2+1 s velkým zaskleným balkonem v osobním vlastnictví na ul. Jubilejní.

Bytová jednotka se nachází ve druhém patře zděného bytového domu po kompletní revitalizaci dokončené v roce 2023. Revitalizace zahrnovala - zateplení, fasádu, nové balkony, zateplení stropů sklepů, zateplená podlaha půdy, dále jsou udělány rozvody vody a elektřiny ve společných prostorách, stoupačky.

Samotný byt je v původním, udržovaném stavu, vhodný k renovaci. A dává tak novému majiteli možnost, upravit si ho dle vlastních představ. Plocha bytu vč. balkonu činí cca 52,5 m2.

Velkou výhodou bytu je prostorný zasklený balkon (4,30 m2), který můžete využívat k posezení a příjemnému odpočinku.

V pokojích jsou na podlaze položeny zachovalé parkety.

Kolem roku 2020 bylo v bytě děláno nové topení – vyměněny radiátory a dán nový kombinovaný kondenzační kotel
V témže roce byla instalována i nová kuchyňská linka.

K bytu dále náleží dva praktické sklepy, nabízející další úložné prostory.

Lokalita:
Lokalita je vhodná zejména pro rodiny s dětmi. V bezprostřední blízkosti bytového domu se nachází základní a umělecká škola, obchod. Nedaleko školka a zámecký lesopark vhodný jak k procházkám, tak ke sportovním aktivitám. Parkování je možné v těsné blízkosti domu.

Město Velké Opatovice nabízí veškerou občanskou vybavenost. Najdete zde nejen školu, dvě školky, koupaliště, různá sportoviště, ale také lékařské ordinace a lékárnu.

A jak je to s dopravní dostupností?
Velké Opatovice leží 18 km od Boskovic a pouhé 4 km od Jevíčka.

V případě více vážných zájemců rozhoduje nejvýhodnější nabídka.

Uvedená nabídka neobsahuje odměnu makléře.

Zaujala vás nabídka zděného bytu 2+1? Tak mi neváhejte zavolat nebo napsat. Ráda vám doplním informace při prohlídce bytu. Těším se na vás.

Soubory ke stažení