Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23
Realitní zpravodaj

Exkluzivní smlouva: Proč je více makléřů spíš problém než výhoda

Exkluzivní smlouva: Proč je více makléřů spíš problém než výhoda
17.6.2025 - Podepsat exkluzivní smlouvu s realitním makléřem může znít jako zbytečné omezení. Ve skutečnosti je ale právě tato forma spolupráce nejefektivnější cestou k rychlému a výhodnému prodeji..

Krátkodobé pronájmy způsobují sousedské spory. Jaká máte práva?

Krátkodobé pronájmy způsobují sousedské spory. Jaká máte práva?
15.6.2025 - Jestliže jste koupili byt do osobního vlastnictví a pronajímáte jej turistům, můžete se setkat se sousedy, kterým bude vaše podnikání trnem v oku. Anebo jim budou trnem v oku někteří vaši..

Bydlení na 15 metrech čtverečných. Zájem o mikrobyty roste

Bydlení na 15 metrech čtverečných. Zájem o mikrobyty roste
13.6.2025 - Tak, jako se v současné době prakticky nestaví vícegenerační rodinné domy, lidé se začínají uskrovňovat i co se týká plochy bytů. Starší generace se možná pamatuje na tzv. hotelové domy,..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Byt 2+1, po celkové rekonstrukci, 62m², Chelčického, Blansko

Prodej, Byt 2+1, po celkové rekonstrukci, 62, Chelčického, Blansko, Ev.č.: 15010097

PB242315
PB242309
PB242342
PB242319
PB242328
PB242331
PB242313

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaBlansko
OkresBlansko
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Užitná plocha62 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme ke koupi prostorný byt o vel. 2+1 po kompletní rekonstrukci s prostorným sklepem v Blansku, ul. Chelčického. Byt je situován v 1.NP/3 cihlového bytového domu po revitalizaci (oprava střechy, zateplení střechy a stropů sklepů, plastové vchodové dveře a okénka, opravené komíny). Celková plocha bytu činí 61,50 m2 vč. sklepa 4,30 m2. Samotný byt je po zdařilé kompletní rekonstrukci ( dispoziční úprava koupelny a WC, elektřina v celé bytě v mědi, odpady a voda v plastu, nová vestavěná skříň v předsíni, kuchyňská linka se spotřebiči, nové podlahy, renovované parkety v pokojích, plastová okna, bezpečnostní vstupní dveře). Celkově byt působí velmi útulně. Dispozice: z předsíně vedou vstupy do koupelny společné s toaletou, do kuchyně (10 m2) a velkého pokoje (17,50 m2). Do druhého pokoje (14,40 m2) je možné vstoupit z velkého pokoje. Na podlaze v pokojích jsou původní renovované parkety, v kuchyni, předsíni plovoucí podlaha, v koupelně dlažba. V koupelně je umístěna rohová vana, otopný žebřík a zídkou je oddělena toaleta. K bytu náleží prostorný sklep ( 4,30 m2). V ceně je nábytek dělaný na míru. Byt je družstevního vlastnictví se splacenou anuitou. K uskladnění kol a kočárků je možné využít kočárkárnu, k sušení prádla sušárnu. Uvažuje se o zřízení vlastní kotelny v bytovém domě, což by vedlo ke snížení nákladů na vytápění. Parkovat lze před byt. domem, jehož okolí je velmi příjemné a plné zeleně. V blízkosti bytového domu se nachází základní škola, obchod, MŠ, nemocnice. Jedná se o bydlení s dobrou dostupností do centra města s dosahem služeb a obchodů. Neváhejte a využijte možnosti prohlídky na této nemovitosti s naším makléřem.