Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 32
Realitní zpravodaj

Mezi oceněné stavby roku 2022 patří muzeum, most i soukromá vila

Mezi oceněné stavby roku 2022 patří muzeum, most i soukromá vila
27.1.2023 - Soutěž Stavba roku pořádá již tradičně Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Loni to byl již třicátý jubilejní ročník, v němž stejnoměrně uspěly v pěti kategoriích rekonstrukce,..

Jak se daní výnos z pronájmu společných prostor v bytovém domě

Jak se daní výnos z pronájmu společných prostor v bytovém domě
26.1.2023 - Společenství vlastníků jednotek má několik zdrojů příjmů, které spravuje a jejichž prostřednictvím zajišťuje správu bytového domu, jeho údržbu, renovace a podobné. Některé příjmy však..

Jaké jsou rozdíly v přihlášení k trvalému pobytu dle typu vlastnictví nemovitosti

Jaké jsou rozdíly v přihlášení k trvalému pobytu dle typu vlastnictví nemovitosti
25.1.2023 - O přihlášení k trvalému pobytu kolují nejrůznější nepravdy. Někteří majitelé bytových domů dávají do nájemní smlouvy ustanovení, že se nájemce nesmí v bytě přihlásit k trvalému pobytu, a..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu se zahradou a garážív žádané lokalitě v Boskovicích, CP 500 m², Boskovice, ul. Ludvíka Vojtěcha.

Prodej rodinného domu se zahradou a garážív žádané lokalitě v Boskovicích, CP 500 , Boskovice, ul. Ludvíka Vojtěcha., Ev.č.: 23010525

untitled-13
untitled-28
untitled-11
untitled-2
untitled-4
untitled-5

Kontaktujte makléře

Lenka Oujeská VeseláLenka Oujeská Veselá
+420 775 246 549
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Smetanova 2359/6
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenavolejte makléři
KategorieRodinné domy
LokalitaLudvíka Vojtěcha, Boskovice
OkresBlansko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná286 m²
Plocha pozemku500 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

V žádané lokalitě v Boskovicích nabízím k prodeji polořadový patrový rodinný dům s garáží a zahradou vhodný k rekonstrukci. Dům má dvě nadzemní podlaží. V 1.NP jsou dva pokoje, kuchyně, nedodělaná koupelna, WC a kotelna. Možnost napojení krbových kamen. Po betonovém schodišti se dostaneme do 2.NP, kde jsou tři pokoje, kuchyně, koupelna WC a balkon. Vstup na zahradu je možný z obou nadzemních podlaží i z vrchní přístupové cesty.

Kolaudace domu proběhla v roce 1979. Dům je vhodný k rekonstrukci, tudíž si nový majitel může vše uspořádat dle vlastních představ. Nabízí se možnost dvougenerčního bydlení, nebo pro velkou rodinu s dětmi nebo jako investice. Možnost vybudování nové sedlové střechy a půdní vestavby.

Inženýrské sítě:
Elektroinstalace: 230/400V, rozvody v mědi; voda: napojení na obecní vodovod; ohřev vody: elektrický bojler – nyní není elektřina odebírána (odpojený elektroměr). Dům je připojen na rozvod zemního plynu - nyní není plyn odebírán (odpojený plynoměr) a připojen na veřejnou kanalizaci.

Město Boskovice má velmi dobrou občanskou vybavenost. Dále jsou ve městě obecní úřad, okresní nemocnice, MHD a nákupní centrum.

V Boskovicích také najdete koupaliště, krytý bazén, fotbalový stadion, zimní stadion, 2 x saunu, kino, letní kino, zámek a hrad. Velké sportovní a kulturní vyžití.
Výše uvedená cena neobsahuje provizi makléře. Financování Vám zajistíme.

Zavolejte, nebo napište. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

Soubory ke stažení